Salon ZARYCKI meble

Wszystko zaczęło się w 1965 roku, od małej pracowni tapicerskiej przy ulicy Traugutta w Zgorzelcu. Od początku poświęcając się swojej pasji rozwijaliśmy i udoskonalaliśmy techniki produkcji mebli. Dzieląc się wiedzą i zdobytym doświadczeniem, pod naszym okiem dorosły już trzy pokolenia doskonałych czeladników, którzy wykorzystując zdobytą wiedzę, osiągnęli sukces na meblarskim rynku polskim jak i za granicą.
Połączony z pracownią sklep od samego poczatku ceniąc dbałość o detale, materiały, wzornictwo, jakość i funkcjonalność przedstawiał ofertę wysokiej jakości mebli tapicerowanych.

Czterdzieści kolejnych lat był to okres rozwoju i transformacji naszej firmy .

Powiększając nasza ofertę zawsze za priorytet mieliśmy potrzeby klientów.
Ich opinie i oczekiwania Rozszerzając asortyment, pragnęliśmy podzielić się nasza pasją, proponując inspirujące aranżacje i ciekawe rozwiązania.

Dziś jako “ZARYCKI meble” współpracujemy z największymi i najważniejszymi producentami mebli w Polsce.
Salon o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych mieści się w Galerii Plaza przy ulicy Armii Krajowej w Zgorzelcu , a jednym z jego atutów jest lokalizacja i możliwość łatwego dojazdu ze wszystkich części miasta , różnych stron Dolnego Śląska jak i miast leżących za granica naszego kraju po stronie Czech i Niemiec.

Prezentujemy w nim przemyślaną kolekcję funkcjonalnych mebli o ciekawych formach i kształtach, niezmiennie wysoką jakoś wykonania i szeroką paletę materiałów obiciowych. ZARYCKI meble przedstawia bogaty wybór mebli do salonu, sypialni, gabinetu, jadalni i pokoi dziecięcych.
Starając się inspirować naszych klientów proponujemy wiele ciekawych zestawień i barwnych kompozycji, które dopełnia szeroka gama dodatków i dekoracji .
Odpowiadając na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy na terenie naszego salonu Butik ZARYCKI HOME decor , w którym nasi klienci mogą dopasować do zakupionych mebli piękne dodatki takie jak lampy, wazony, kwiaty , figurki ,lustra , pościele, ręczniki i wiele innych .

Ważnym aspektem doboru mebli, właśnie z naszego salonu jest fakt, iż oferujemy pełną dowolność w wyborze obić i kolorów mebli tapicerowanych oraz stołów i krzeseł. Klienci mogą dopasować obicie i kolor krzeseł do mebli wypoczynkowych oraz skrzyniowych ,które mają w efekcie stanowić piękną kompozycję w jednym pomieszczeniu.

Nasi pracownicy kompleksowo pomogą i doradzą najlepsze dla Państwa rozwiązania.
Pragniemy towarzyszyć naszym klientom przez całą drogę, jaką jest urządzanie wnętrz mieszkań i domów, stąd fakt profesjonalnego transportu i w większości przypadków gratisowego serwisu montarzowego.

Zespół ZARYCKI meble to grupa ludzi czerpiących zawodową satysfakcję z zadowolenia naszych klientów. Regularnie uczestnicząc w targach i szkoleniach stale się rozwijamy, gdyż kompetencje pojedynczej osoby tworzą profesjonalny zespół.

zarycki_meble_014
zarycki_meble_001
zarycki_meble_002
zarycki_meble_003
zarycki_meble_004
zarycki_meble_005
zarycki_meble_005
zarycki_meble_006
zarycki_meble_007
zarycki_meble_008
zarycki_meble_011
zarycki_meble_010
zarycki_meble_012
zarycki_meble_013
zarycki_meble_015
zarycki_meble_016
zarycki_meble_017
zarycki_meble_018
zarycki_meble_019
zarycki_meble_020
zarycki_meble_025
zarycki_meble_022
zarycki_meble_026
zarycki_meble_024
zarycki_meble_028
zarycki_meble_029