Witaj w ZARYCKI meble

Wszystko zaczęło się w 1965 roku, od małej pracowni tapicerskiej przy ulicy Traugutta w Zgorzelcu. Od początku poświęcając się swojej pasji rozwijaliśmy i udoskonalaliśmy techniki produkcji mebli. Dzieląc się wiedzą i zdobytym doświadczeniem, pod naszym okiem dorosły już trzy pokolenia doskonałych czeladników, którzy wykorzystując zdobytą wiedzę, osiągnęli sukces na meblarskim rynku polskim jak i za granicą.
Połączony z pracownią sklep od samego początku ceniąc dbałość o detale, materiały, wzornictwo, jakość i funkcjonalność przedstawiał ofertę wysokiej jakości mebli tapicerowanych.

Czterdzieści kolejnych lat był to okres rozwoju i transformacji naszej firmy .

Powiększając nasza ofertę zawsze za priorytet mieliśmy potrzeby klientów.
Ich opinie i oczekiwania Rozszerzając asortyment, pragnęliśmy podzielić się nasza pasją, proponując inspirujące aranżacje i ciekawe rozwiązania.

Dziś jako “ZARYCKI meble” współpracujemy z największymi i najważniejszymi producentami mebli w Polsce.
Salon o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych mieści się w Galerii Plaza przy ulicy Armii Krajowej w Zgorzelcu , a jednym z jego atutów jest lokalizacja i możliwość łatwego dojazdu ze wszystkich części miasta , różnych stron Dolnego Śląska jak i miast leżących za granica naszego kraju po stronie Czech i Niemiec.

Prezentujemy w nim przemyślaną kolekcję funkcjonalnych mebli o ciekawych formach i kształtach, niezmiennie wysoką jakoś wykonania i szeroką paletę materiałów obiciowych. ZARYCKI meble przedstawia bogaty wybór mebli do salonu, sypialni, gabinetu, jadalni i pokoi dziecięcych.
Starając się inspirować naszych klientów proponujemy wiele ciekawych zestawień i barwnych kompozycji, które dopełnia szeroka gama dodatków i dekoracji .
Odpowiadając na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy na terenie naszego salonu Butik ZARYCKI HOME decor , w którym nasi klienci mogą dopasować do zakupionych mebli piękne dodatki takie jak lampy, wazony, kwiaty , figurki ,lustra , pościele, ręczniki i wiele innych .

Ważnym aspektem doboru mebli, właśnie z naszego salonu jest fakt, iż oferujemy pełną dowolność w wyborze obić i kolorów mebli tapicerowanych oraz stołów i krzeseł. Klienci mogą dopasować obicie i kolor krzeseł do mebli wypoczynkowych oraz skrzyniowych ,które mają w efekcie stanowić piękną kompozycję w jednym pomieszczeniu.

Nasi pracownicy kompleksowo pomogą i doradzą najlepsze dla Państwa rozwiązania.
Pragniemy towarzyszyć naszym klientom przez całą drogę, jaką jest urządzanie wnętrz mieszkań i domów, stąd fakt profesjonalnego transportu i w większości przypadków gratisowego serwisu montażowego.

Zespół ZARYCKI meble to grupa ludzi czerpiących zawodową satysfakcję z zadowolenia naszych klientów. Regularnie uczestnicząc w targach i szkoleniach stale się rozwijamy, gdyż kompetencje pojedynczej osoby tworzą profesjonalny zespół.

Poznaj nasz zespół.

Dariusz Czerniak
Dariusz CzerniakSpecjalista ds. Sprzedaży
Katarzyna Karczewska
Katarzyna KarczewskaSprzedawca butik
Katarzyna Grochala
Katarzyna GrochalaSprzedawca Butik
Marta Tkaczyk
Marta TkaczykManager ds. Butik
Marek Zarycki
Marek ZaryckiZawsze do Państwa dyspozycji